Rowenta CF 4032

• Viacúčelovosť
    • Praktickosť
    • Rýchle nahriatie
    • Možnosť vytvoriť množstvo účesov s 1 výrobkom

Výborná a praktická kulma s rôznymi nadstavcami, rýchlo sa nahreje a vytvoríte účes, aký chcete. Je za super cenu.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• Veľa nadstavcou
    • rýchle zohriatie
    • dštičky žehličky zle priliehajú a vlasy sa poriadne nedajú vyrovnať
    • tažšia manipulacia s nadstavcom na žehličku/krepovač
    • nedajú sa nastavovať teploty

Na tento set sa nemôžem úplne stažovať ale predstavovala som si ho o niečo lepší. Pokial ide o kulmovanie vlasov tak je to v poriadku je tam veľa nadstavcov a vlasy sa dajú krasne natočiť aj keď by som si vedela predstaviť že by mi vlny vydržali dlhsie ale inak manipulácia je ľahká a iné vyčitky nemám. Zato pokiaľ ide o žehlenie vlasov mohli to vymyslieť lepsie :/ žehlička moc neprilieha a tak sa vlasy nedaju dokonale vyžehlita ešte k tomu trochu šticuje. Ale ked si to všetko zhrnem neni to až tak zlá kúpa, za primeranú cenu má človek aj žehlicku aj kulmu pretože neraz len jedna vec z toho stojí ako tento set.A ešte by som chcela pochváliť puzdro ktoré je k tomu, je skvelé na cestovanie a človek sa može bez strachu zbaliť a nehrozí mu že mu batožina zhorý :).

• , zakúpené v Shoppie.sk

• krásne vlny
    • jednoduché používanie
    • viacero nástavcov

kulma je super, dá sa s ňou spraviť krásny účes

Počet rýchlostí
Počet teplôt
Počet nástavcov

Profesionálna kulma ROWENTA CF4032D0 s osemdielnym setom pre úpravu vlasov a rôzne štýly. Jej prednosťou je nová High Heat technológia, ktorá zaisťuje dlhotrvajúci štýl účesu. Teplota bola zvýšená o 25% oproti predchádzajúcej generácii, každý nástavec má zvláštny ohrevný prvok a nahriatie netrvá dlhšie, ako 1 min.

* Osmidílná sada pro úpravu vlasů a různé styly - Style 8 Elite
* Nová High Heat technologie zajišťuje dlouhotrvající styl účesu (teplota zvýšena o 25 oproti CF4012D0)
- Zvýšená teplota u každého nástavce
- Každý nástavec má zvláštní topný prvek
* Nahřání do 1 min. pro rychlé použití (oproti 5 min. CF4012D0)
* Pevné vlny: kulatá kulma průměr 16 mm
* Větší volné vlny: velká kulma průměr 32 mm
* Lokny: spirálovitá kulma
* Zvlněné kadeře: plochá kulma
* Jemné vlny a úprava účesu: tvarovací kartáč
* Žehlení: 2 výměnné desky s keramickým povrchem
* Krepování:2 výměnné desky s keramickým povrchem
* Ochrana vlasu - keramický povrch na deskách pro žehlení a krepování
* Otočná šňůra

• viacero nástavcov

kulma je super, dá sa s ňou spraviť krásny účes

• - veľa nástavcov
    • - dlhotrvajúci účes
    • - teplota sa nedá nastaviť
    • - nástavce sa veľmi zle upevňujú
    • - krátky kábel

Produkt som si kúpila na základe nástavcov pretože ich je tam dosť. Nástavce sú vynikajúce. Teplota sa vôbec nedá staviť čo je dosť zlé. Preto sa mi veľa krát stalo, že som sa popálila. Dosť krát sa mi stalo, že my vypadol nástavec von. Pozitívum je, že vlasy vydržia dlho natočené aj bez lakovania vlasov. Produkt by som odporučila asi tým, ktorí radi menia účese.

• , zakúpené v HEJ.sk

• veľa rôznych možností, ľahká manipulácia, výsledný efekt, púzdro na nástavce
    • nedá sa nastaviť teplota

Sympatická kulma s viacerými možnosťami a praktickým púzdrom za rozumnú cenu

• , zakúpené v Nel

• VELA NADSTAVCOV
    • ZLE UPEVNENIE NADSTAVCOV
    • PRI PRVOM POUZITI A NASLEDNE AJ DALSOM POUZITI MI NADSTAVEC ODPADOL OD KULMY
    • MUSIM MAT NADSTAVEC OBLEPENY LEPIACOU PASKOU
    • SKORO SOM SA POPALILA

NEODPORUCALA BY SOM TENTO PRODUKT OSTATNYM KVOLI NASADZOVANIU NADSTAVCOV STALE SA UVOLNUJU HROZI RIZIKO POPALENIA

• 8 nadstavcov (6 na rôzne vlny, doštičky na krepovanie a žehlenie vlasov)
    • otočný kábel 360°
    • pri balení je praktická taštička, do ktorej si môžte zbaliť kulmu ak niekam cestujete
    • ľahká manipulácia
    • rýchle nahriatie
    • občas som sa popálila, ale to je skôr nešikovnou manipuláciou

Tento produkt jednoznačne odporúčam každej žene. Je to veľmi šikovný pomocník, ktorý Vám s trochou šikovnosti vyčarí kučery aké len chcete, výhodou je, že sa v sete nachádzajú aj doštičky na žehlenie a krepovanie vlasov takže každý deň môžte mať nový účes. Za najväčšiu výhodu považujem taktiež cenu.

• značka

kompromis

• , zakúpené v Andreashop Šaľa

• +

Odporučam

• , zakúpené v HEJ.sk

• rozpadol sa mi vo vlasoch pri prvom použití

produkt dobrý ále závadný