Remington Ci5338 PRO Big Curl

keramické

Splnila ocakavania

Velmi slušná

• , zakúpené v Andrea Shop

• Kupoval som ho ako darček.

Studený vzduch
1.8 m
Na vytváranie vĺn
Materiál topného telesa
keramické

Kulma na vlasy Ci5338 Pro Spirals Curls. Nová kulma na vlasy Ci5338 Pro Big Curls je perfektná pre tvorbu pružných voľných lokien a vĺn. Má antistatický, keramický povrch pre super hladké vlasy a zaistí, že Vám lokne veľmi dlho vydržia. Má povrch so 4 násobnou ochranou, má jemný sklz, antistatický účinok, keramiku pre rovnomerné rozloženie tepla a turmalín. Funkcia nastavenia teploty Vám umožní zvoliť teplotu podľa typu Vašich vlasov. Pre farbené, odfarbované a jemné vlasy nastavte teplotu nižšiu, strednú teplotu pre normálne vlasy a maximálnu teplotu pre ťažko tvarovateľné, veľmi kučeravé a husté vlasy.

Povrch so 4-násobnou ochranou: antistatický účinok, keramika, turmalín a ionizácia, hladký sklz
38 mm kulma na veľké, voľné vlny
1,8 m otočný kábel

Splnila ocakavania

Velmi slušná

• , zakúpené v Andrea Shop

• Kupoval som ho ako darček.

Funguje hneď ako má

• nízka cena
    • veľké vlny
    • vlny hneď spadnú (aj keď sa zafixujú lakom)
    • moja 13 ročná žehlička na vlasy robí vlny čo vydržia týždeň, tieto vydržali pár hodín :/

Ak máte poddajné a kratšie vlasy, robíte si účes každý deň tak je zrejme vhodnejšia. Ja mám vlasov na tri hlavy, navyše dlhé a tak by som s touto kulmou robila vlny na celej hlave asi týždeň a do hodiny by bolo po nich :/ škoda lebo inak ich robí pekné, veľké...

• , zakúpené v Andrea Shop

• Maximálna spokojnosť, robí krásne vlny. Podľa mňa je lepšia ako tie dnešné nové výmysly na kučery.
  • , zakúpené v TPD.sk

• velmi dobra
    • nic

na dlhe vlasy najlepsia kulma na trhu

• Ľahká ovládateľnosť a manipulácia
    • Vlasy neťahá
    • Rýchle nahriatie
    • Chýba indikátor stupňa ohriatia
    • V balení mi chýbal obal (vak) využiteľný pri cestovaní

Produkt som vrátila. Nesplnil moje očakávania. Vlasy mi len mierne zvlnil a aj napriek tužidlu a laku vlny nevydržali. Odporúčam skôr ženám, ktorý sa majú:
    vlasy min po plecia a dlhšie
    vlas je skôr tenký a ľahký

• lahka manipulacia,
    • klzavy povrch
    • nevytvara absolutne ziadne vlny

tento produkt je uplne zbytocny, na mojich vlnitych vlasoch drzi takmer vsetko, toto je jedina vynimka

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Lahko klzavy povrch, netaha vlasy, indikator ziadanej teploty
    • Vlny nedrzia dlho, rychlo padnu, pri nastavovani teploty nie je oznacenie jej vysky,cize zena oba tipuje aku teplotu si zvolila (ak teda nema max alebo min)

V podstate cena zodpoveda kvalite. Vlny mi dlho nevydrzali (avsak vela zavisi aj od kvality vlasov,mozno inym zenam vydrzia dlhsie), manipulacia nie je narocna, treba trochu zrucnosti a daju sa spravit pekne velke lokne. Ak pri nakupe nemusite hladiet na cenu produktu,pozrite sa po inom.