Bellissima Imetec 11307

Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant4,9 €83 % • 3 824recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €90 % • 186 685recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDoplnkové služby2,7 €96 % • 13 140recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €93 % • 493recenziíĎalšie informácie

keramické
Studený vzduch
Žehlička

• super kulma, vlny su raz dva a nepoškodia končeky, odporúčam

• Jednoduchá manipulácia s výborným výsledkom.
    • Ľahká a efektná úprava vlasov

Úprava vlasov so žehličkou je pomerne náročná, hlavne vzadu, ak nie ste kaderník. Táto samo navíjacia kulma vám ušetrí námahu, po dvoch pokusoch to zvládne aj menej šikovná baba, rozhodne odporúčam!

• rýchle vlny bez zachumlenia

Touto kulmou som nadšená. Ja mám obe ruky ľavé, vždy som mala problémy, ale s touto kulmou to ide úplne samo a vlny sú hotové za pár minúť. Odporúčam si pred použitím pozrieť na internete video, pretože nie je priložený vhodný návod. Som nadšená a vrelo odporúčam

Typ
Materiál topného telesa
keramické
Studený vzduch
Žehlička

S kulmou na vlasy Bellissima si môžete ľahko vytvoriť krásne kučery a rovné vlasy. Vďaka kvalitnému keramickému povlaku sú vaše vlasy chránené pred teplom. Kulma dosahuje maximálnu teplotu 200 °C a zahreje sa v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka kužeľovitému tvaru môžete vytvárať rôzne štýly kučier - od pevných vĺn až po jemné plážové vlny. Kulma Bellissima sa pohodlne drží a vďaka kompaktným rozmerom je ideálna na cestovanie. Vďaka 360-stupňovému otočnému káblu ľahko dosiahnete na každý prameň vlasov. Vďaka integrovanému LCD displeju môžete presne nastaviť požadovanú teplotu a mať vždy plnú kontrolu nad svojím stylingom. Kulma má aj funkciu automatického vypnutia, ktorá sa aktivuje po 60 minútach nečinnosti. To znamená, že sa nemusíte obávať, ak kulmu zabudnete vypnúť. Vyskúšajte si rozmanitosť kulmy Bellissima na vlastnej koži a vytvorte si individuálne účesy na každú príležitosť; upozorňujeme, že kulma sa počas používania zahrieva. Preto vždy používajte žiaruvzdorné rukavice, aby ste sa vyhli popáleninám. Pred uskladnením alebo čistením kulmy nechajte kulmu po použití vychladnúť. Zvážte tiež individuálne potreby svojho typu vlasov a podľa toho zvoľte vhodnú teplotu." .

• super kulma, vlny su raz dva a nepoškodia končeky, odporúčam

• Jednoduchá manipulácia s výborným výsledkom.
    • Ľahká a efektná úprava vlasov

• rýchle vlny bez zachumlenia

Ľahká manipulácia, dokonalý efekt, som spokojná.

Rychla a skvela kulma, vlasy rychlo natocene, ovela rychlejsie ako so zehlickou...

• ľahká manipulácia, zohreje sa za pár sekúnd, samonatočenie funguje perfektne
    • zatiaľ nič

Odporúčam