Hairway 04117

Na vytváranie vĺn
Materiál topného telesa
titanové

• , zakúpené v Svet kaderníctva.sk

Ja osobne ho nedoporučujem.Na vlasoch nebolo vidiet že by boli nakulmované.A to so ju skúšala aj sestre a tej drží všetko.

Typ
Automatické vypnutie
Na vytváranie vĺn
Materiál topného telesa
titanové

Hairway kónická kulma na vlasy Titanium-Turmalín, s ktorou vytvoríte krásne špirálovité lokne o veľkosti 38 mm zužujúci sa na 26 mm. Kulma má má pogumovanou rukoväť, pre lepšiu manipuláciu a možnosť regulácie teploty v 6 krokoch v rozmedzí teplôt 100-200 ° C. Kulma má navyše otočný kábel, vďaka ktorému sa Vám nebude kábel krútiť a obsluha prístroja tak bude príjemná.

Obal kulmy je označený ochrannými známkami s ocenením, ktoré získal výrobca Hairway ako víťaz v nominácii za spoľahlivosť 2009 a kvalitu výrobkov 2011.Vlastnosti: - Povrch Turmalín - Titanium - vrstva s prídavkom častíc striebra (Nano-Silver), vynikajúcu trvanlivosť a viac starostlivé zaobchádzanie s vlasy, anti-bakteriálny účinok.- menšie kadere, alebo vlny- 6 nastavenie teplôt 100 °C až 200 °C- povrch Titanium-Turmalín- automatické vypnutie po 60 minútach- pogumovaná rukoväť, protišmyk- veľmi ľahká- studená špička- stojanček- otočný kábel 3m- On / Off vypínač

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Svet kaderníctva.sk

• Pekné a trvácne vlny
    • nepáli vlasy
    • je ľahká dobre sa s ňou manipuluje
    • regulácia teploty
    • rýchle nahriatie
    • treba s ňou vedieť manipulovať naučiť sa
    • nedostala som darček ktorý k tomu sľubujú :P
    • ale nie, inak nič

Keď som použila kulmu prvý krát opálila som sa na krku, líci a čele takže je fakt, že s ňou treba vedieť robiť. Veľkosť tejto kulmy robí celkom veľké vlny čo je pre mňa plus, lebo nemám rada malé kadere. Je fakt že vlny držia. Mám husté vlasy po pás a toto je zatiaľ jediná kulma, ktorá mi zabezpečila to, že mi vlasy držia niekoľko dní. Samozrejme tie vlnky sa tými dňami povoľujú čo je normálne, ale stále ich mám čo som pri iných kulmách nemala už po niekoľkých hodinách. Myslím si že som kúpila dobre a môžem ju doporučiť.