BaByliss 271

Počet teplôt
Počet nástavcov
Regulácia teploty

Som maximálne spokojná s produktom

• Mám jemné vlasy a tak mi vyhovuje tenšia kulma .

Kulmu používam len občas.
    Odporúčam.

Počet rýchlostí
Počet teplôt
Počet nástavcov
Regulácia teploty

Klasická kulma BaByliss 271CE disponuje keramickým povrchom a vypínačom so svetelnou kontrolkou. Priemer natáčacie časti je 16 mm a tak môžete veľmi ľahko vytvárať na vašich vlasoch jemné kadere alebo vlnky .

Studená špička zabráni popáleniu pri manipuláciu.

Ako príslušenstvo môžete využiť okrúhly tvarovacia kefa , ktorý nasuniete na kulmu.

Koncovka prívodného kábla je otočná o 360 ° a zamedzuje krúteniu a zamotávaniu.

Integrovaný stojanček oceníte pri odložení horúce kulmy pri práci alebo pre vychladnutie.

Parametre a špecifikácie:

Zabudovaný odkladací stojanček

Kábel s otočnou koncovkou

Farba: perleťová a malinová

Som maximálne spokojná s produktom

• Mám jemné vlasy a tak mi vyhovuje tenšia kulma .

Kulmu používam len občas.
    Odporúčam.